Delarom OMLAZUJÍCÍ OCHRANNÝ krém SPF 30

11119135_10153028306238458_1308910552202072105_nHlavní složky slunečního záření, ultrafialové záření A a B, jsou nepřáteli naší pokožky, a mohou způsobit již v krátkodobém a střednědobém horizontu značné škody.

I když je dlouhodbě známo, že UVB záření je odpovědné za spálení pokožky a za vznik rakoviny kůže, studie v posledních letech ukázaly, že ani vliv UVA záření by se neměl brát na lehkou váhu. Nejen proto, že způsobují rakovinu kůže, ale jsou také zodpovědné za její stárnutí.

DELAROM omlazující ochranný krém s vysokým ochranným faktorem SPF 30 je výsledkem vysoce technického a přirozeného přístupu k pokožce. Tím, že kombinuje filtry se známou účinností s přírodními výtažky, DELAROM nabízí mimořádně efektivní a ultra silnou péči.

Kombinací několika slunečních filtrů, omlazující ochranný krém chrání pokožku před UVA a UVB paprsky, což jsou hlavní nepřátelé naší kůže. Obohacený o extrakt z komule (tzv. motýlí keř), zabraňuje krém stárnutí pokožky vyvolané nadměrným sluněním a chrání DNA našich buněk.

Díky svým aktivním složkám proti stárnutí, tento krém optimalizuje ochranu vaší pokožky a zároveň poskytuje i přirozeně zlaté opálení. Jeho lehká konzistence se velmi rychle vstřebává a dodává pokožce komfort a pružnost. Proto se stane Vaším novým nejlepším přítelem.