INFINITE BĚLÍCÍ KRÉM s pěti bělícími rostlinnými výtažky

Obrázek1

Vznik tmavý skvrn je reálná příčina trápení pro ženy. Ať už vzniknou od slunce, stresu nebo stárnutím pokožky, ovlivňují mladou a ještě více i zralou pokožku.

Jak proti nim můžeme bojovat a redukovat vznik skvrn na obličeji?

zodpovědný za nedokonalosti ve zbarvení pokožky. Díky svým účinným aktivním látkám s bělícím účinkem efektivně a viditelně redukuje pigmentové skvrny i na povrchu pokožky.Infinite bělící krém, vyvinutý firmou DELAROM, působí uvnitř tkání a napomáhá kontrolovat syntézu melaninu, který je zodpovědný za nedokonalosti ve zbarvení pokožky. Díky svým účinným aktivním látkám s bělícím účinkem efektivně a viditelně redukuje pigmentové skvrny i na povrchu pokožky.

Zesvětlující účinné látky kombinované s účinkem kyseliny hyaluronové :

Obrázek4Extrakt z hnědých řas - tento extrakt má komplexní vliv na pigmentační proces v pokožce. Zároveň účinkuje na melanogenezi, dozrávání melanosomů a na migraci melaninu z melanocytů do rohové vrstvy pokožky (stratum corneum).

Extrakt z Kiwi - jedna z látek extrahovaná z Kiwi má neuvěřitelné  anti-tyrosinase vlastnosti, čímž blokuje syntézu melaninu a také anti-hyaluronidase vlastnosti, díky čemuž udržuje vyšší objem kyseliny hyaluronové v pokožce.

Organická citronová voda - je stimulující ingrediencí pro bělící účinek. Vitamín C, který tato voda obsahuje, má inhibiční vliv na syntézu tyrozinázy

Kyselina hyaluronová - tato aktivní účinná látka pomáhá udržovat hydrataci pokožky a její napnutí. Také hraje zásadní roli v UV ochraně pokožky

Všechny tyto účinné látky významně napomáhají při zesvětlení pokožky.