DELAROM Hydratační tělové mléko s maracujou

DELAROM hydratační tělové mléko s maracujou se stane brzy Vaším pomocníkem a rychlým řešením pro hladkou a příjemnou pokožku v létě i v zimě.

Tělové mléko je speciálně navrženo tak, aby bojovalo se známkami stárnutí pomocí intenzivní hydratace Vaši pokožky. Mléko je jemnou směsí olejů z jader maracuji (mučenka) a meruňky, které jsou známy svými silnými hydratačními účinky. Jejich kombinovaný účinek zvýší hydratací vaši pokožky až o 57% během tří hodin.  Tyto vlastnosti jsou podpořeny brutnákovým oleje, látkou, která má silné anti-ageing vlastnosti a preventivně působí proti předčasnému stárnutí vaší pokožky.Revitalizační a tonizující kvality hydratačního tělového mléka DELAROM jsou založeny na využití maracuji, která omlazuje pokožku. Mléko lehce penetruje do pokožky zanechává pocit měkkosti bez mastného pocitu.Při vývoji hydratačního tělové mléka použil DELAROM olej z meruňkových jader a panenský brutnákový olej s ohledem na jejich schopnosti obnovit pružnou a dobře vyživeno u pokožku.

10362372_556635104436463_6791958826485756639_n4 přírodní účinné látky :

– Olej z maracuji (mučenky)
– Olej z jader meruňky
– Panenský brutnákový olej
– Bambucké máslo

Směs účinných látek obstála při prověřování účinnosti. Zákaznická studie dokládá efektivní hydrataci a výživu suché pokožky.

92% zákazníků potvrdilo zdravější a lépe hydratovanou pokožku
Uživatelský text byl proveden na 12 dobrovolnících po dobu 21 dní pod dohledem dermatologa.